Toronto’nun İlk Abonelikli E-Bisiklet Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Toronto'nun İlk Abonelikli E-Bisiklet Hizmeti Hakkında Bilmeniz Gerekenler 1

Yeni bir bisiklet servisi olan Zygg şehir içinde ulaşımın yeni formu olabilir

Toronto’da yıllardır bisiklet paylaşımı ile ilgili servisler vardı ancak bu yeni hizmet şehrin sokaklarına farklı bir konsepti getirdi.

Kuzey Amerika’nın ilk abonelikli e-bisiklet hizmeti Toronto sokaklarında 1 Haziran’da faaliyete başladı ve Zygg şirketinin kurucusu olan Kevin McLaughin’e göre 10 gün içinde gelecek olan 100 bisiklet hariç 150 bisiklet şu an Toronto sokaklarında.

Kurucu, hizmetlerine iki yıl içinde 700 bisiklet daha katmak istiyor.

“Müşterilerimiz için birkaç çeşit gerçekten iyi bisiklet getirdik” diyen McLaughin’e göre onların en önemli farkı çevrimiçi hizmet vermeleri ve bisikletlerinin adrese teslim olması. Abonelik tüm hizmetlere açık yani bir sorununuz olduğunda şirketi arayabiliyorsunuz ve elinizdeki bisikleti tamir ederlerken size yeni bir bisiklet veriyorlar.

Alışık olmadığınız bir alete binlerce dolar yatırım yapmaktansa McLaughin, kullanıcılar için basit bir aylık ücret karşılığında bakımdan onarıma kadar tam hizmet aldığınız bir hizmet konseptine odaklanmak istedi. Ona göre insanlar genellikle bir bisikletin nasıl bakılacağını ya da bir bisikletin ömrününün ne kadar olduğunu bilmiyor, bu yüzden abonelik bisiklet kullanmak için güzel bir yöntem.

Zygg, kişisel bir elektrikli bisiklet aboneliği. Bisiklet size veriliyor, gece geldiğinizde park ediyorsunuz, bisikletinizle işe gidebiliyorsunuz. Bisikleti başkalarıyla paylaşmıyorsunuz.

Program iki haftalık bir deneme süreciyle başlıyor ve ardından internetten kayıt olup Model G, M ve V arasından seçiş yapabiliyorsunuz. İki haftalık sürede $89 karşılığında istediğiniz gibi kullanabiliyor, ardından isteğinize bağlı olarak üç modelden birini seçebiliyorsunuz. En uygun abonelik modeli yıllık abonelik.

Model M aylık $69 dolar iken G ve V modelleri aylık $99.

McLaughin’e göre e-bisikletler geleceğin kendisi, ve abonelik yöntemi kullanmak için en iyi yöntem.

Daha fazla için bu linke bakabilir, bisikletleri incelemek için bu linke bakabilirsiniz.

Read Previous

Doug Ford: Canada’s Wonderland’in açılmasına izin vermeye hazır değilim

Read Next

Zor Durumdaki Dil Kursları Güz Dönemi İçin Kanada’ya 40.000 Yabancı Öğrenci Getirmek İstiyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *