Seyahat Önerileri: Toronto’da Güvenlik

Seyahat Önerileri: Toronto’da Güvenlik 1

Toronto güvenli bir şehir olarak bilinir, ancak yine de değerli eşyalarınıza dikkat etmelisiniz – eğer giymiyorsanız onları bir otelde güvende tutmanızı öneririz. Şehir merkezindeki alanlar, yalnız kadınlar için bile geceleri genellikle güvenlidir. Bununla birlikte, Queen Street, College veya Bloor’daki Dufferin’in doğusundaki alanlar, bu alanlarda birkaç öncü hipster barı açılmış olmasına rağmen, Dundas Caddesi’nin çoğunun olduğu gibi hava karardıktan sonra biraz ıssız bir hava hissedebilirler.

Dilenciler Toronto’da, özellikle Queen West ve Kensington Market’te görülmektedir. Trafik kurallarının yayalar tarafından ihlali Toronto’da yasadışı değildir ve sık sık görülür. Araba kullanırken veya yürürken dikkatli olun; tramvaylar, araba yolları ve bol bisiklet şehir merkezindeki trafiği biraz tehlikeli hale getirir.

Nakit, kredi kartlarınızı, kimliklerinizi ve diğer değerli eşyalarınızı derin bir ön cep, bir iç ceket veya yelek cebi ve gizli bir para çantası gibi farklı yerler arasında dağıtın. Halka açık olan yerlerde para kesenizi göstermemeye özen gösterin.

Read Previous

Kanada Start-up Vizesi için 4 Temel Şart

Read Next

Özbek topluluğu Kingston uçak kazası kurbanları için para topluyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *