Toronto’nun Dev Zencefilli Kurabiye Evinin Gerçek Şekerden Yapılmış İki Katını Keşfedebilirsiniz

Toronto’nun Dev Zencefilli Kurabiye Evinin Gerçek Şekerden Yapılmış İki Katını Keşfedebilirsiniz 1

Hepsi gerçek zencefilli kurabiye ve şekerden yapılmış.

Toronto şehrin dört bir yanındaki şenlikler ve dokarlarla adeta bir Noel harikalar diyarına dönüştü.  Bu yıl Fairmaont Royal York’tayken bayram ruhunu daha çok hissedebileceksiniz. Buddy the Elf’in kahvaltısından daha tatlı olan yeni bir inşaatın yapılacağı duyuruldu.  Bir zencefilli kurabiye adamın gözünden hayat nasıl diye merak ediyorsanız önünüzde harika bir fırsat var! Toronto’daki dev zencefilli kurabiye evinin keşfedilmesi gereken ve gerçek şekerden yapılmış iki katı bulunuyor. Fairmont Royal York festival dekorlarına hiç de yabancı değil çünkü Noel Ağaçları ve bayram pencereleri şehrin en bilindik yanları olarak ön plana çıkıyor. 

Popüler bir otelin lobisi iki katlı zencefilli bir kurabiye eve dönüşüyor ve size de buradan geçme şansı tanınıyor. Gerçek şeker ve kurabiyeden inşa edilen bu yapının içinde kendinizi tam anlamıyla bir zencefilli kurabiye adam olarak hissediyorsunuz. Fairmont Royal York’s Instagram hesabından Şef Aşçı tarafında yapılan açıklamaya göre zencefilli ev 5000 gerçek zencefilli kurabiyeden inşa edildi ve bu evi inşa etmek tam 13 gün sürdü. Kurabiyeler buzlama yöntemi ile birbirine yapıştırılırken marsmallow ve sakızlı şekerlerle daha tatlı bir hale getirildi. Parıltılı ışıklarla süslenen ev büyülü bir parlaklıkla görenleri cezbediyor. 

Zencefilli kurabiye kapılar arasında dolaşabiliyor ve festival için donatılan pencerelerden geçebiliyorsunuz. Taze zencefilli kurabiye kokusu o kadar lezzetli ki duvarlardan birini ısırmak için savaşacaksınız. Noel Ağacı’nın tam karşısında yer alan ev dekorları ile bayramı heyecanını hissetmenizi sağlayacak. Evden ayrılmadan önce Thirsty Elf’i ziyaret etmeyi ihmal etmeyin. Buradaki Noel Temalı Bar’da kendiğizi Santa’nın Workshop’unda bulacak ve binlerce bayram temalı kokteyl sipariş edebileceksiniz. Fairmont Royal York’taki bu harika zencefilli kurabiye kurulumunu kaçırma! Koş, koş, koş!

Fairmont Royal York Zencefilli Kurabiye Evi

Fiyat: Ücretsiz

Adres: 100 Front St. W., Toronto, ON

Neden Gitmelisiniz: Çünkü bu bayram iki katlı gerçek bir zencefilli kurabiye evini keşfetmelisiniz.   https://www.narcity.com/things-to-do/ca/on/toronto/torontos-giant-gingerbread-house-has-two-floors-of-real-candy-you-can-explore

Read Previous

Yeni Gelenler için Ontario’da İlkokul Rehberi

Read Next

Göçmenlik ve Vatandaşlık

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *