Toronto Holiday Mega-Market Sayesinde Bütün Hediyelerinizi Bir Günde Alabilirsiniz!

Toronto Holiday Mega-Market Sayesinde Bütün Hediyelerinizi Bir Günde Alabilirsiniz! 1

Mükemmel Noel hediyesini bulmak için hediye alma işlerinizi erteliyor musunuz? O halde üzülmenize hiç gerek yok! Nathan Philips’teki Bayram Fuarı geri döndü ve burada kendinizi kaptıracağınız bütün hediyleri bulabilirsiniz.  Üstelik alışverişten sonra alkollü içeceklerin tadını çıkarabilir ve diğer festival aktivitelerine katılabilirsiniz. 

Fuar sizlere el emeği göz nuru ve son dakika hediyesi olarak muhteşem yöresel tarzda üretilmiş ürünler alma fırsatı sunuyor. Üstelik alışverişinizle süper şans bonusları toplayarak yerel üreticileri ve sevdiklerinizi düşünebilirsiniz. Kim kazan-kazan durumunu sevmez ki?

Fuarda çeşitli dükkanlardan alışveriş yaparken kendinizi baskı altında hissederseniz her zaman Polar Point Bar’a giderek sıcak ve keyif verici bir şeyler içebilirsiniz.

Festival tavernası sıcak şaraptan alkollü elma suyuna kadar her şeyi sunuyor. Bu nedenle Noel listenizdeki herkese hediye aldıktan sonra buraya geri dönmeniz mümkün oluyor. 

Fuardaki çeşitli stantlardan lezzetli atıştırmalıklar almayı da unutmayın. Satıcılar Beaver Tails’ten Burrito’ya kadar çeşitli lezzetleri sizlere sunuyor. 

Fuar alışverişten çok daha fazlasını sunuyor. Bir çift paten ile fuardaki buz pateni pistinde spin atabilirsiniz. Paten size göre değilse arkadaşlarınızı da yanınıza alarak atlı karnaval gezintileri de dahil çeşitli karnaval gezintilerine çıkabilirsiniz. 

Aileniz ve arkadaşlarınız için alışveriş yapmak süper ama Santa’nın orada olacağından bahsetmiş miydik? 

Santa ve Bayan Claus; haftasonları bayram fuarında olacak bu nedenle kırmızılı adama bu bayramda ne istediğinizi söyleyebilir ve Toronto Epilepsi için bağışta bulunabilirsiniz.

7-23 Aralık tarihleri arasındaki etkinlik tamamen ücretsiz! Alışveriş listenizi kapın ve sadece bir öğleden sonranızı ayırarak bütün alışverişinizi Holiday Mega-Market’ten yapın!

Holiday Fair in the Square

Fiyat: Ücretsiz

Tarih: 7-23 Aralık 2019

Adres: Nathan Phillips Square, 100 Queen St. W., Toronto, ON

Neden Gitmelisiniz: Aileniz ve arkadaşlarınız için hediye alırken Toronto Fuarı’nın size sunduğu aktivitelerin tadını çıkarabilirsiniz.

https://www.narcity.com/31-dates-with-narcity/ca/on/toronto/nathans-phillips-holiday-fair-is-offering-the-perfect-chance-to-get-last-minute-gifts

Read Previous

Sürücü Belgem Kaybolursa veya Çalınırsa?

Read Next

Toronto Merkezinde Bir İglo’da Romantik Bir Akşam Yemeğinin Keyfini Çıkarabilirsiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *