Kuzey Kutbuna Giderek Toronto’daki Büyülü Bayram Trenine Atlayabilirsiniz

Kuzey Kutbuna Giderek Toronto’daki Büyülü Bayram Trenine Atlayabilirsiniz 1

Bu bayram büyülü bir tren yolculuğuna çıkmak için hazırlanmalısınız. Klasik bir roman ve film olan The Polar Express bir yılbaşı gecesinde Kuzey Kutbuna giden bir çocuğun hikayesini anlatır. 22 Aralık’a kadar şehrin erafında dolaşacak Toronto Polar Express’i ile bu hikayenin içine atlayabilirsiniz. 

Her yıl gerçekleştirilen bu etkinlik York-Durham Heritage Railway’de gerçekleşecek. Uxbridge İstasyonu’ndan kalkacak tren 1 saatlik bir yolculukla Kuzey Kutbuna gidip geri gelecek. Bu nedenle yılbaşı için geç kalacağım diye endişelenmenize gerek yok!

Uyurken yolculuğun keyfini çıkarabilirsiniz. Hedefe vardığınızda Santa ve yardımcıları size Noel’in ilk hediyesini vermek için orada olacak. Tren etkinliği Cuma, cumartesi, Pazar ve 16 Aralık Pazartesi’ye kadar devam edecek. Bu tarihten sonra 22 Aralık Pazar’a kadar günlük turlar olacak.

The Polar Express kitabı ve 2004 yapımı başrolünü Tom Hanks’in üstlendiği film çocuklar için olsa da siz de bu harika turun tadını çıkarabilirsiniz. Bu etkinlik genç hissetmenize yardımcı olacak!

Film müziği, dansçılar ve kostümlerle desteklenecek etkinlik adeta bilinçaltında bir yolculuk olacak. Kendinizi The Polar Express ruhuna kaptırmak istiyorsanız pijamalarınızı giyebileceğinizi unutmayın. Tatlı ikramlar, sıcak çikolata ve diğer enfes lezzetlerle tatlı krizinizi yatıştırabileceksiniz.

Yolcular Chris Van Allsburg tarafından yazılan klasik kitabı da okuyabilecek.

İster film ister kitabı tercih edin tatlı ikramlarla kendinizi şımartabilir veya sadece yatarak bayramınızı büyülü bir atmosferde yaşayabilirsiniz.

Bu harika etkinlik hala devam ediyor ve biletler tükenmek üzere! Tren yolu web sayfasına hemen girmelisiniz!

The Polar Express

Fiyat: $47.99 ile $57.99 arası

Tarih: 16 Aralık’a kadar Cuma ve haftasonları, 17-22 Aralık Arası her gün

Adres: 19 Railway St., Uxbridge, ON

Neden Gitmelisiniz: Bu festival sezonunda siz ve sevdikleriniz için en büyülü yolculuk bu! https://www.narcity.com/31-dates-with-narcity/ca/on/toronto/torontos-polar-express-will-transport-you-to-the-north-pole-this-winter

Read Previous

Kanadalıların Kış Mevsiminde Hayatta Kalmak için Sahip Olması Gereken 17 Şey

Read Next

Kültür Şoku ile Mücadele Etme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *