Kadınlar İçin Yatırım Maliyeti Olmayan İş Fikirleri

Kadınlar İçin Yatırım Maliyeti Olmayan İş Fikirleri 1

Az parası olan veya hiç parası olmayan kadın girişimciler için gelişmenin yaşanması erkek akranlarına göre çok daha zordur. Bankalar, yatırımcılar ve borç veren kimseler kredi ihtiyacı ve ruhsat onayı söz konusu olduğunda kadınlara erkeklerden daha az güvenirler. Aslında erkekler kadınlara göre kültürel destek ve cesaretlendirme konusunda toplumdan çok daha destek alır.

Ama cesaretlenin, en azından ihtiyaçlarınızı karşılayacak kadar para kazanmanızı sağlayacak ve kendi girişiminize ayıracağınız miktardan çok daha fazlasını biriktirip sonrasında verimliliği sağlayacak pek çok para kazanma fırsatı vardır. İnsanların çoğu para parayı çeker diye düşünse de bir işe yapacağınız en büyük yatırım zaman ve hırstır.

Herhangi bir işte olduğu gibi ne kadar çok çaba ve zaman harcarsanız elde edeceğiniz gelir de artacaktır. Bir işi başlatmak için ihtiyaç duyduğunuz bütün fonlardan mahrum olsanız bile bu sizi girişimcilik yoluna adım atmaktan geri bırakmamalı. Aşağıdaki listede sıralanan fikirlerin herhangi birinden faydalanmak için bir işletme ruhsatı almanıza gerek yoktur. Ancak sosyal güvenlik ve işveren kimlik numarası almanız gerekir. Bu iş fikirlerinin bazısı PayPal ödemeleri sunarken bazıları da ödemelerin birikeceği bir banka hesabı gerektirir. Ayrıca adrese gönderim taahhütlü posta yöntemini de seçebilirsiniz. Elde edeceğiniz herhangi bir gelir kişisel gelir vergisi üzerinden bildirilmelidir. Burada herhangi bir envanter biriktirmeden para kazanabileceğiniz 3 yöntem bulunur.

Online Makale Yazarak Para Kazanma

Ehow.com: Ücretsiz üye olun ve yayınlanmak üzere Nasıl? Makaleleri gönderin. Yayınladığınız makaleler trafik aldıkça daha fazla para kazanırsınız. Yazma becerileri ve yazdığınız konu hakkında bilgi gerekli.

Envanter ve Başlangıç Maliyeti Olmadan Online Mağazacılık

CafePress.com: Cafe Press’in online araçlarını kullanarak resim yükleyebilir, giysi dizayn edebilir ve yeni ürünleri ücretsiz bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Kendi ürünlerinizi sipariş edebilir veya insanların incelemesi için bir vitrin oluşturabilirsiniz. Herhangi bir envantere sahip olmanıza gerek yok çünkü CafePress sipariş verilen ürünleri talep üzerine basar.

Kendi Kitabınızı Yayınlayın

Neden bir kitap yazmıyorsunuz? Kitap yazmak para kazanmanızı sağlayabileceği gibi alanınızda uzmanlaşmanıza da yardımcı olabilir. İsteğe bağlı yayın satışa bağlı ve kendi isteğinizle yayından farklı İsteğe bağlı yayın yapan yayıncılar genellikle giderleri göz ardı eder siz de bir şeyleri ücretsiz aldığınızı düşünürsünüz. Bu nedenle dipnotları okuyun ve bir baskı şirketi ile anlaşmadan önce pek çok soru sorun.

Amazon dâhil pek çok firma bu hizmetleri sunar ve size alıcıların dikkatini çeken alanda araştırma yapmanız için para öder. Çalıştığınız baskı firması ücretlerle sizi kontrol altına almaya çalışırsa ayrılmak en iyis. Pek çok isteğe bağlı baskı firması destek sağlamadığından dolayı yazı ve son okuma yeteneklerinizin ayrıca genel dizgi bilginizin çok iyi olması gerekir. İsteğe bağlı baskı hizmetleri ile zengin olmasanız da güvenilir bir hizmetle 100 veya daha fazla sayıda kitap satan saygın bir iş kadını olabilirsiniz.

https://www.thebalancesmb.com/no-startup-cost-businesses-3514845

Read Previous

Kadınlar için 5 Adet Düşük Bütçeli Evden İş Yapma Fırsatı

Read Next

Kanada 2024 İtibarıyla Göçmenlerin Vatandaşlığa Geçişinde %40 Artış Bekliyor!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *