Kadınlar için 5 Adet Düşük Bütçeli Evden İş Yapma Fırsatı

Kadınlar için 5 Adet Düşük Bütçeli Evden İş Yapma Fırsatı 1

Evden çalışmak isteyen kadınlar için en iyi iş fırsatları başlangıç sermayesi olmayan ve minimum riskli olanlar. Zor zamanlarda bile güçlü kalabilen endüstriler diğer firmaların parasını koruyabilen, çocuk ve evcil hayvan bakımı ile ilgili ürün ve hizmet sunabilen hizmetler içerir.

Yaptığınız işi sevmelisiniz çünkü yaptığı iş ile ilgili tutkusu olmayan bir girişimciye rastlamak nadirdir. Finansal hedefleriniz zengin olmayı içersin veya içermesin sizi mutlu ve tatmin edecek bir yol seçmeniz önemli. 

Bir işe başlamak ve sürdürmek genellikle yüksek miktarda sermaye aynı zamanda ciddi derecede zaman ve enerji yatırımı gerektirir. Aşağıda işe başlamak için dikkate almanız gereken birkaç fikir var ama sınırları aşarak seçenekleri düşünmekten çekinmeyin. Yemek yapmayı seviyor ama restoran açmak istemiyor olabilirsiniz o zaman catering, organizasyon pasta tedariği, ve diğer yiyecek sunan alternatifleri düşünebilirsiniz. Hatta ürünlerinizin dükkânlarda ve yerel çiftçi marketlerinde satılacağı kendi eve teslim işinizi de kurmak isteyebilirsiniz. Başka bir ifade ile yapmaktan keyif alacağınız işe odaklanın kendinizi önceleyerek işinize ben vurgusu yapın ve işinizi eşsiz kılın. Daha iyi bir yöntem olarak daha önce çalışılmamış bir Pazar bulun ve o işi ilk yapan siz olun!

eBay Girişimcileri

Doğru pazarlama araçları ile eBay üzerinden herhangi bir şey satabilirsiniz. Online açık arttırma devi eBay; kırık araçlardan gayrimenkul sayısına kadar her şeyin satıldığı pahalı ve kazançlı olmaya devam ediyor.

En İyi eBay İş İpuçları: Kapaan veya ürünlerinde indirim yapan perakende mağazalar arayın. İndirimli fiyattan alabildiğiniz kadar ürün alıp eBay üzerinden satın.

Haftada 20-30 saatinizi eBay satışlarına vererek ayda kolaylıkla 1.000 ila 2.000 $ arasında kazanç elde edebilirsiniz. Bu size fazla para gibi gelmeyebilir ama bir yılın sonunda kendi işinizi yapmanın avantajları ile asgari ücretli bir işte tam zamanlı çalışıyormuş gibi para kazanabilirsiniz!

Uzlaştırıcı mısınız? Arabulucu Olmayı Deneyin!

Arabulucular; taraflar arasındaki farklılıkları mahkeme ve masraflı davalardan kaçınarak ortadan kaldırmayı hedefleyen tarafsız kimseler. Hakemlerin aksine arabulucular bir taraf veya diğeri hakkında taraflı karar vermez. ABD’nin hiçbir her yerinde arabulucu olmak için özel sertifika veya gerekli sertifikaya gerek yoktur. Ancak avukatlar arasında ağ kurma noktasında iyi olmanız gerekir.

Arabulucular saat başı 80 ila 100$ arasında bir ücret alsa da bu ücreti hizmet sunduğunuz konum ve tecrübeniz etkiler. Arabulucu olmanın kazançları ve gereklilikleri ile alakalı daha fazla bilgi almak için Amerikan Arabulucular Odası’yla iletişime geçin!

Telesekreter Hizmeti

Hoş bir ses tonunuz, muhteşem iletişim yetenekleriniz ve ayrıntılara özen gösteren yapınız varsa evden telesekreter hizmeti vermeyi düşünebilirsiniz. Sunduğunuz hizmetlerin çeşitliliğine göre(haftasonu, haftaiçi, mesai sonrası) telefon hizmetleri mesai saati sonraısnda hizmet sunan her müşterisine telesekreter hizmeti için ayda yaklaşık 200$ verir. Başlangıç maliyetleri telefon hizmeti, işyeri ruhsatı ve reklamlar. 

İlk Yardım Kiti Tedariki

Bu, evde ürün montajı işlerinden biri değil. 2003 yılında USPS İlkyardım kiti için tek kişilik bir işletmeyle 10 milyon $’lık sözleşme imzaladı. Özelleştirilmiş ve önceden birleştirilmiş ilk yardım kitleri okullar, şirketler ve yasa gereği ilkyardım kiti bulundurmak zorunda olan endüstriler tarafından büyük rağbet görür. Parçaları toptan almanız, kitleri birleştirmeniz ve bir Pazar bulmanız gerekir. Özelleştirilmiş kitler pazara göre 5$ ila 150$ arasında satılır.

En Önemli Yatırım Zamanınız

Bir işe başlamak genellikle çok para gerektirse de aynı zamanda ciddi zaman ve enerji yatırımına da gerek duyar. Yaptığınız işten nefret ediyorsanız zaman ve çabanızı başarılı olmak için harcamanız daha düşük bir ihtimal. Ancak yaptığınız işi seviyorsanız küçük bir gelişme size daha çok memnuniyet verecektir. https://www.thebalancesmb.com/work-home-business-women-3514850

Read Previous

İş Bulmak için Tipi Bir Özgeçmişi Nasıl Oluşturabilirim?

Read Next

Kadınlar İçin Yatırım Maliyeti Olmayan İş Fikirleri

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *