Bu Mekanda Bütün Fondüleri Öğrenebilirsiniz!

Bu Mekanda Bütün Fondüleri Öğrenebilirsiniz! 1

Bu kış Toronto’s Cacao 70 Eatery’deki dondü buluşma gecesi sayesinde çikolata düşkünü sevgilinize muhteşem bir sürpriz yaparak hayallerini gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Kim leziz bir çikolata ile ısınmak istemez ki? Bu buluşma gecesi fikri bu kış mutlaka yapılması gerekenler arasında!

Fondü, sıcak çikolata, krep gibi lezzetli tatlar konusunda uzmanlaşan Canada 70’in Kanada çapında pek çok mekanı bulunuyor. Daha önce buraya  gelmediyseniz şehrin en iyi tatlı mekanlarından birini gözden kaçırmışsınız demektir. 

Harika fondü tabaklarını paylaşmanız beklendiğinden bu gece buluşma gecesi olarak anılır. İnteraktif bir etkinlik olan bu gecede meyve, waffle ve brownileri çikolata dolu bir çanakta toplayabileceksiniz. Ayrıca sıcak olarak servis yapıldığından dışarıda zaman harcadıktan sonra ısınmak için harika bir fırsat sunar.  Menüde çok sayıda seçenek olduğundan bu kış birkaç kez gelerek hepsini tatmalısınız. 

Fıstık ezmehve, matcha, üçlü çikolata, siyah ve beyaz çikolata süt ve bergamotlu çay gibi ağzınızı sulandıracak lezzetler arasından seçim yapabilirsiniz. Bütün fondüler; taze meyveler, browni, waffle eşliğinde bir ısırık almanız için servis ediliyor. Çikolata krizinize göre bir veya iki porsiyon tercih edebilirsiniz.

Hepsinden önemlisi tatlılar 11.95$ ila 18.95$ arasında oldukça uygun fiyatlara sunuluyor. İki kişi için 20$’dan ucuz olan bir buluşma gecesinden şikayetçi değiliz. Harika bir tatlı deneyimi yaşamak istiyorsanız İki Kişilik Sa-weet Çikolata Paylaşma Tabağı’na katılmalısınız.

Etkinlik erimiş çikolata nimetlerini erimiş marsmallow ile birleştiriyor. Üstelik sadece meyve, waflle, kraker ve sıcak çikolatalı fondüleri değil aynı zamanda çikolara kaplı dondurma ve marsmallowları da masadaki ızgarada pişirebilirsiniz.

Bu tatlı çılgınlığı ile sınırlarınızı aşabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sunulan tatlı çeşitleri düşünüldüğünde iki kişi için 27.95$ resmen soygun! Burada tonlarca yiyecek olduğundan buraya giderken aç olduğunuzdan emin olun!

Cacao 70 Chocolate Fondues

Fiyar:  $11.95 Başlayan Fİyatlarla

Adres: Toronto’nun Pek Çok Yerinde

Neden Gitmelisiniz: Çikolata fondülerini paylaşarak harika bir buluşma gecesi yaşayabilirsiniz. https://www.narcity.com/31-dates-with-narcity/ca/on/toronto/torontos-cacao-70-is-a-super-romantic-chocolate-fondue-date-night-spot-this-winter

Read Previous

En İyi 16 Yarı Zamanlı İş

Read Next

Gıda Bankası Nedir?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *