Toronto’daki Paten Alanında Neon Paten Yapabilirsiniz

Toronto’daki Paten Alanında Neon Paten Yapabilirsiniz 1

Patenlerinizi alıp dans figürlerini sergilemenin tam zamanı çünkü her yıl gerçekleştirilen Dj Skate Nigth etkinliği Harbourfront Center’daki Natrel Paten Alanı’na geri döndü. İster arkadaşlarınızla ister bir buluşma gecesinde gidin Dj Skate Partisi bu kış ziyaret etmeye değer. Üstelik partide sadece buzun üstünde kaymakla kalmayıp harika bir neon partiye de katılabilirsiniz.

14 Aralık 2019 ile 15 Şubat 2020 arasında her cumartesi paten eğlencesine katılabilir ve kendinizi melodilere teslim edebilirsiniz. Rengarenk alanda eğlenmenin yanı sıra etkinliğin en güzel yanı ücretsiz olması.

Bu nedenle istediğiniz herkesi getirebilir ve 8-11 saatleri arasında paten kayabilirsiniz. Sıradan bir paten deneyimi olmayacak etkinlikte DJ listesi kış aylarında içinizi ısıtacak! 

Ne duymak istersiniz?

Soca’dan Pop’a kadar çok sayıda tür alanda olacak. Bu nedenle herkesin eğlenebileceği bir şeyler olacak. Eğer pateniniz yoksa çok şanslısınız. Hem paten hem de kask kiralayarak buz pateni alanının keyfini çıkarabilirsiniz. Kimlik kartınızı yanınıza almayı ve patenlerin çabucak kiralandığını unutmayın!

Kiralamalarda öğrenci fiyatlandırması var bu nedenle kitaplarınızı bırakıp biraz eğlenmenin tam zamanı! Yıl başı için bir planınız yok mu? 2020’ye girerken geri sayım yapabileceğiniz Harbourfront Center’daki paten alanına gelebilirsiniz. 

Yetişkinler için 2 saatlik paten kiralama ücreti 13$’dır. Kask için ödemeniz gereken ücret 7$ ve bot isterseniz de ikili kiralama ile 16$ ödemelisiniz.

1 Aralık’tan itibaren patenlerinizi kiralayarak kendinizi garanti altına alabilirsiniz. 

Eğer karnınız acıktıysa bölgedeki pek çok noktadan lezzetli yiyeceklere ulaşabilirsiniz. Enerji doldurmak ve karnınızı doyurmak için Boxcar Social gibi mekanların çok yakın olduğunu söylemek gerekir. 

DJ listesi henüz açıklanmadığından etkinlik takvimi ile ilgili takipte kalmaya dikkat edin.

DJ Skate Night

Fiyat: Ücretsiz Giriş

Tarih: 14 Aralık 2019 ile 15 Şubat 2020 arasında her cumartesi

Adres: 235 Queens Quay W., Toronto, ON

Neden Gitmelisiniz: Ücretsiz paten, Güzel Müzik ve Neon Gece. Bundan daha iyi ne olabilir ki?

https://www.narcity.com/31-dates-with-narcity/ca/on/toronto/torontos-dj-skate-party-is-like-an-open-air-nightclub-on-the-ice

Read Previous

Toronto Holiday Mega-Market Sayesinde Bütün Hediyelerinizi Bir Günde Alabilirsiniz!

Read Next

Kuzey Kutbuna Giderek Toronto’daki Büyülü Bayram Trenine Atlayabilirsiniz

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *