Eaton Center’daki Yeni Apple Mağazası Merkez Mağazadan 10 Kat Daha Büyük

Eaton Center’daki Yeni Apple Mağazası Merkez Mağazadan 10 Kat Daha Büyük 1

Sevdiklerine teknolojik hediyeler arayan insanlar çok şanslı. Eaton Center Apple Mağazası sadece Christmas için hizmet verecek yeni bir mağaza açtı. Birinci kattaki yeni mağaza ikinci kattaki eski mağazadan iki kat daha büyük. Üstelik bu mağaza şehir merkezindekinden tam 10 kat daha büyük.

Bugün saat 9.00’da açılan mağaza 1.000 metrekare büyüklüğünde. Bu 500 metrekare olan önceki mağazaya göre daha fazla perakende ürün anlamına geliyor. Bu Apple mağazasını farklı yapan şey ise Toronto’daki ortalama mülklerden çok daha büyük olması. 

Royal LePage tarafından Ağustos 2019’da yayınlanan bir rapora göre Toronto’daki orta büyüklükte bir mülk 70 metrekare büyüklüğünde. Orta büyüklükteki 140 metrekarelik müstakil bir ev bile yeni Apple mağazasından daha küçük. Mağaza küp oturma alanı ve Apple mağazalarında standart hale gelen devasa video duvarı gibi yeni pek çok özelliğe sahip. Daha fazla alan aynı zamanda çok sayıda müşterinin en yeni Apple ürünlerine göz atması anlamına geliyor.

Yeni mağaza ayrıca iPodlardan Macbooklara kadar müşterilerine pek çok şey sunuyor. Burada çocuklar için kodlama kabini, iPhone fotoğraf eğitimi ve herkes için sanat sınıfları yer alıyor.

Eaton Center’daki asıl Apple mağazası Kanada’da açılan ikinci mağaza.

Diğer mağazalar büyürken ana mağaza Kanada’daki en küçük mağaza olana kadar büyümedi.

Bir başka Apple mağazası ise Bloore and Yonge’da The One adı ile inşa edilen ve 2022 yılında tamamlanması beklenen projenin içinde yer alacak. Bu mağazanın 850 metrekare ve 3 katlı olacağı söyleniyor. https://www.narcity.com/news/ca/on/toronto/eaton-centre-apple-store-will-now-be-10x-bigger-than-a-toronto-condo-photos

Read Previous

Para Kazandıracak 16 Mobil İş Fikri

Read Next

Kanada, Telefon Dolandırıcılarına Karşı Yeni Adım Atıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *